Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pořadatelé:

Dům dětí a mládeže Klubíčko, Nové Město na Moravě

Novoměstská kulturní zařízení – Kulturní dům, Nové Město na Moravě

Žďárský deník

Záštita:

Miroslava Němcová, poslankyně Parlamentu ČR

Ing. Josef Novotný, senátor Senátu ČR

Mgr. Jaromír Brychta, starosta Žďár nad Sázavou

Zdeňka Marková, starostka Nové Město na Moravě

Mediální podpora:

Žďárský deník, Žďár nad Sázavou

Websitemaster a. s. , Praha

Reklamní podpora:

Rengl, s. r. o. , Liberec

Příprava a průběh soutěže:

1)     Vyhlášení soutěže – vyhlášení proběhne prostřednictvím Žďárského deníku. Dále budou využity plakátovací plochy a přímo osloveny mateřské školy v regionu Žďárska.  Vyhlášení soutěže bude propagováno též webovou aplikací na www.predskolak.estranky.cz. Soutěž bude vyhlášena 15. května 2007.

2)     Sběr přihlášek – zájemci budou vyzváni, aby své děti přihlásili elektronicky na adrese pořadatelů a zároveň dodali fotografii účastníka. Sběr přihlášek bude ukončen do 31. května 2007.   

3)     Prima předškolák Žďárského deníku – soutěž proběhne tak, že fotografie účastníků, spolu se základními údaji o jeho osobě, bude zveřejňována ve Žďárském deníku. Čtenáři tohoto listu prostřednictvím zaslaného hlasovacího lístku budou hlasovat. Účastník, který získá největší počet hlasů se stává Prima předškolákem Žďárského deníku. Tato soutěž bude zahájena

     10. června 2007 a bude ukončena 25. června 2007.

4)     Prima předškolák serveru Estranky.cz – soutěž proběhne tak, že fotografie účastníků, spolu se základními údaji o jeho osobě, bude zveřejňována na internetu pomocí služeb serveru estranky.cz, a to na adrese www.predskolak.estranky.cz. Návstěvníci těchto stránek budou moci přímo na stránkách hlasovat. Účastník, který získá největší počet hlasů se stává Prima předškolákem serveru Estranky.cz. Tato soutěž bude zahájena 10. června 2007 a bude ukončena 25. června 2007

5)     Prima předškolák Žďárska – hlavní soutěž proběhne veřejně v Kulturním domě v Novém Městě na Moravě. Soutěže se zúčastní všichni přihlášení, bez ohledu na umístění v soutěži Prima předškolák Žďárského deníku, či Prima předškolák serveru Estranky.cz. Soutěžit se bude ve třech disciplinách. První disciplinou bude představení se dětí v maskách na téma „ Čím bude, až budu velký“ a rozhovor s moderátorem na toto téma. Druhá disciplina bude volná – děti se pochlubí čímkoliv, co umí a čím si myslí, že by se pochlubit měly. Třetí disciplina bude „ tajná“ – její obsah soutěžící zjistí až na místě konání soutěže. Výkony dětí bude hodnotit porota, která nakonec vyhlásí Prima předškoláka Žďárska.  Soutěž proběhne nejpozději do 30. června 2007.

6)     Prima předškolák Žďárska publika – součástí veřejného průběhu hlavní soutěže Prima předškolák Žďárska bude hlasování publika. Soutěžící, který získá nejvíce hlasů publika získá titul Prima předškolák Žďárska publika. 

Ocenění účastníků

Oceněni cenami budou všichni účastníci. Zvláštními cenami budou oceněni vítězové soutěže Prima předškolák Žďárského deníku, Prima předškolák serveru Estranky.cz, Prima předškolák Žďárska publika a první tři umístění v soutěži Prima předškolák Žďárska.

Podmínky účasti

Účastnit soutěže se může každé dítě, které má trvalé bydliště či legální pobyt v okrese Žďár nad Sázavou, které se narodilo nejdříve v roce 2001 a nejpozději  roce 2003. Podmínkou účasti je přihláška podaná rodičem, vyplněná ve všech bodech, a souhlas zákonného zástupce účastníka s použitím a zveřejněním osobních údajů dítěte pro účely soutěže.